JAK SE ŽIVÍTE - TAK SE I CÍTÍTE

 
JAK SE ŽIVÍTE - TAK SE I CÍTÍTE
Pravda, o které se přesvědčuje stále více lidí…


Jídlo má velký vliv na naše zdraví, a všechny pochody v těle. V dnešní době si více než kdykoli předtím musíme dávat pozor na to, jaké „pohonné hmoty“ našemu organizmu dodáváme. Velmi důležitou se stává nikoli kvantita ale kvalita…
Přestože jsou regály marketů přeplněné různými reklamovanými a lákavě vypadajícími potravinami a naše žaludky jsou naplněné, chybí našim organizmům řada látek potřebných ke správnému metabolizmu. Musíme je proto dostat do těla jiným způsobem a z jiných zdrojů. V této rubrice Vám budeme doporučovat produkty, které máme vyzkoušené. Víme, že mohou prospět vašemu zdraví, podpořit léčebnou kúru, navrátit vitalitu a upravit funkce organizmu. 

Pozornost si zcela jistě zasluhují všechny produkty firmy Helathy Me  které se v řebříčku ocenění řadí na první místo nejen svou ojedinělou kvalitou Wild Organic a Organic, tedy jakostí, místem pěstovaní či sklizně, čistotou a výběrem druhu přírodních pokladů ale i obsahem velmi cenných a nám potřebných látek. Jejich produkty jsou zpracovávány tak šetrným způsobem, aby nedocházelo ani k částečné ztrátě jejich hodnot a byly zachovány ve stavu, v jakém je stvořila příroda.


Sacha Inchi oříšky ,Sacha Inchi olej -Omega 3-6-9 , Sacha Inchi oříšky v čokoládě Organic, v karamelu a se solí Inků, Čokolády Organic - svým složením ojedinělé na světe, kakaové boby Organic, Camu Camu - kvalita Wild - největší zdroj přírodního vitamínu C. Ocet Camu Camu, Aguaymanto -sušený physalis nebo jinak mochyně peruánská, Yacon sirup a chipsy, Maca Royal for Women a for Men - obsahující barevné odrůdy maky, významné zvlášť pro zdraví žen a zvlášť pro muže, "zdravá" sůl Maras z And - pink salt - sůl Inků, Andská spirulina a mnoho dalších...
Ze všech těchto produktů lze připravovat skvělé pochoutky. Přesvědčte se o tom sami... Více o těch zdraví prospěšných rostlinách a produktech se dozvíte v jednotlivých popisech, a zakoupit je můžete zde.